Ekskliuzyvinė sodyba

Data:
2021-04-08 17:00:40
Skelbimas:
Ekskliuzyvus bei reprezentatyvus sklypas su svečių namu/sodyba, miško, sparnuočių bei laukinių gyvūnų draugijos apsuptyje. Sklypo aplinka priverčia ar įpareigoja ne tik atgauti prarastą žmogaus bei gamtos ryšį, bet ir darną, ir harmoningą sielos pusiausvyrą.
Šis eksliuzyvus 178 aro sklypas turbūt tik išskirtiniam ir ypatingam žmogui, kuris siekia ne tik išbėgti nuo įpareigojančios kasdienės rutinos, nuo pasaulį parklupdžiusios pandemijos, bet ir galbūt atrasti, numalšinti, suvaldyti savyje tą įsisiautėjusį emocijų sūkurį, kuris padės išlikti savimi – harmoninga asmenybe, gebančia dirbti, gyventi ir mylėti.
Sukurpkite tuo pačiu įkvepiančios gamtos bei augalijos dėka, neužbaigtus mini projektus, edukacines programas, užrašykite kelioms kartoms poezines, eilėraščių eiles, arba įpusėjusį romaną.

Vieta: Jonavos raj., Šafarkos kaimas

Komunikacijos: elektra (šildomos grindys), video, laistymo sistema, nuotekos, šulinys, pirtelė

Išskirtinumas: natūralios žemuogių pievutės, zuikiokrūmiai, siūlynės jukos, pušys, rododendrai, gebenės, vinvyčiai ir pan.
Įžuvinti taip pat du, po dešimt arų tvenkiniai

Susisiekimas:
už kelių kilometrų yra Užusalių miestelis, kuriame yra ne tik parduotuvės ar paštas, bet ir Šv. Antano Paduviečio koplyčia, įspūdingi tvenkiniai, pliažas ar mokykla.
Iki Kauno 26 km.
Iki Jonavos 10 km.
Yra papildomų sąlygų

Plačiau tel. 8 687 02155
arba susitikus vietoje.
Jei nekeliamas telefono ragelis, perskambinkite vėliau
Ypatumai:  
Rajonas: Jonavos r.
Būklė: Tvarkingas
Pastato tipas: Blokinis
Bendras plotas: 85 m2
Pastatymo metai: 0 m.
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   99500 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Juozas
Telefonas: +37068702155
Miestas: Kaunas
Šalis: Lietuva
El. paštas 429darius@gmail.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys