Parduodamos specialiai programuojamos debeto kortelės.

Data:
2024-04-30 21:57:10
Skelbimas:
Šios kortelės gali būti naudojamos gryniesiems gryniesiems išsiimti bet kuriuose bankomatuose arba parduotuvėse, prekybos vietose ir bet kurioje pardavimo vietoje.
Šias korteles parduodame visiems savo klientams ir suinteresuotiems pirkėjams visame pasaulyje, kortelėms kas savaitę taikomas išėmimo limitas.
Mes parduodame šias korteles visiems savo klientams ir suinteresuotiems pirkėjams visame pasaulyje. Kai kurių kortelių dienos limitas yra 5 000 bankomatų ir iki 100 000 išlaidų limitas, priklausomai nuo naudojimo.
Užprogramuota debeto kortelė gali išsiimti pinigus iš bet kurių bankomatų, nes joje nėra pavadinimo ir tai yra automatinė kortelė, užprogramuota pagal specifikaciją, taip pat neatsekama.
Kai įsigysite bet kurią iš šių kortelių, turėsite pinigų verslui, apsipirkimui ir turėsite galimybę gyventi kartoms ir bendruomenėms.
Užprogramuota tuščia bankomato kortelė bus pristatyta jums bet kurioje pasaulio vietoje.
El. paštas: atmservices44@yahoo.com
Paštas: atmservices44@aol.com
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   399 EUR
Kontaktai:  
Vardas: alexander castro
Telefonas: +37062750147
Miestas: Alytus
Šalis: Lietuva
El. paštas atmservices44@yahoo.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys