Sklypas gamtoje

Data:
2021-09-09 16:38:08
Skelbimas:
Parduodamas ekskliuzyvus bei reprezentatyvus sklypas su svečių namu/sodyba, miško, sparnuočių bei laukinių gyvūnų draugijos apsuptyje.
Šis eksliuzyvus 178 aro sklypas turbūt tik išskirtiniam ar ypatingam žmogui kuris siekia ne tik išbėgti nuo įpareigojančios kasdienės rutinos, bet ir galbūt tuo pačiu sukurpti įkvepiančios gamtos bei augalijos dėka neužbaigtus mini projektus, edukacines programas, užrašyti kelioms kartoms poezines, eilėraščių eiles, arba įpusėjusį romaną.

Vieta: Jonavos raj., Šafarkos kaimas

Komunikacijos: elektra (šildomos grindys), laistymo sistema, nuotekos, šulinys, pirtelė

Išskirtinumas: natūralios žemuogių pievutės, zuikiokrūmiai, siūlynės jukos, pušys, rododendrai, gebenės, vinvyčiai ir pan.
Įžuvinti taip pat du, po dešimt arų tvenkiniai

Susisiekimas:
už kelių kilometrų yra Užusalių miestelis, kuriame yra ne tik parduotuvės ar paštas, bet ir Šv. Antano Paduviečio koplyčia, įspūdingi tvenkiniai, pliažas ar mokykla.
Iki Kauno 26 km.
Iki Jonavos 10 km.
Yra papildomų sąlygų

Plačiau tel. 8 687 02155
Ypatumai:  
Rajonas: Lietuva
Gatvė: Jonavos r.
Būklė: Tvarkingas
Pastato tipas: Blokinis
Bendras plotas: 85 m2
Pastatymo metai: 2013 m.
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   99500 EUR
Kontaktai:  
Telefonas: +370 68702155
Miestas: Jonavos r.
Šalis: Lietuva
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys