Nuosavas verslas nuo 70 eurų. Darbas namuose

Data:
2018-07-20 10:43:00
Skelbimas:
Puikus pasiūlymas, nuosavas verslas nuo 70 eurų:
Nuosavą el.parduotuvė, prieiga prie prekių.
Taip pat į šią kainą iskaičiuota 1 mėn. GoogleAdwords reklama.

Jau nuo pirmų dienų, jūs pradėsite uždirbti. (Tai ne marketingas) Jūs turėtumėt visiškai pasyvų uždarbio būdą. Paaiškinsių koks bus jūsų darbas.

1. Jūs turėsite nuosavą el.parduotuvę, ir jau turėsite lankytojų potencialių pirkėjų (kadangi į kainą įeina GoogleAdwords reklama mėnesiui) jau pirmą mėnesį jums gali gryžti 2-3 kartus daugiau nei sumokėjote įsigydami el.parduotuve ir reklamą.

2. Kadangi jūs jau turite el.parduotuvę, jūs galėsite savarankiškai atsidaryti GoogleAdwords paskyrą, ir reklamuotis patys (jei nemokate pamokinsių) taigi jūs savarankiškai nusipirksite reklamą (o tai viena efektingiausių reklamų, pvz jei jūs užsisakote už 10eu reklamą jūs turėsite 300-400lankytojų savo el.parduotuvei, jau 3-4 pirkimai jums atneš -40-50 eurų. O VISAS Jūsų darbas tik aktyvuot reklamą.

3. Kaip pirkėjas gaus prekę įsigyjas jūsų parduotuvėje? Paprasčiausiai kai pirkėjas atliks užsakymą jūs gausite el.laišką, ir jums tereiks iš oficialios kompanijos sandėlių, išsiūsti tą prekę pirkėjui. Šiam siuntimui atlikti jūs užtruksite kelias minutes.

Apmokinsime kaip dirbti toliau, turėsite klausimų, bet kada galėsite kreiptis padėsime, paaiškinsime

Sužinokite daugiau tinklapyje:

www.investicija.org
*******************

skype:pliuxa28, +370 684 42394
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   2000 EUR
Kontaktai:  
Vardas: paulius
Telefonas: +37068442394
Miestas: Dublinas
Šalis: Airija
El. paštas paulius.ragazinskas28@gmail.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys