Urologo konsultacija | Nuotolinė urologo konsultacija

Data:
2019-08-27 16:34:45
Skelbimas:
"Urolita"teikia gydytojo urologo (onkologo) konsultacijas dėl įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų. Konsultuoja gydytojas Paulius Bosas. Taip pat, specialistas ne tik konsultuoja,bet ir atlieka unikalias, minimaliai invazines urologines laparoskopines opercijas. Jų atlikęs netoli 1000 (daugiausiai Lietuvoje).
NAUJIENA. Negalintiems atvykti ar stokojantiems laiko, siūlome galimybę konsultuotis nuotoliniu būdu per saugią internetinę medicininę platformą www.urolita.lt. Garantuojamas konfidencialumas, išsamus atsakymų pateikimas vos per 24 val., gydymo rekomendacijos (išrašomas receptas, paskirtiems medikamentams įsigyti).
Tad jeigu pastebėjote paraudimus ant lytinių organų, sutriko lytinė funkcija, atsirado skausmingas ir dažnas šlapinimasis ar kiti diskomfortą keliantys simptomai, nelaukite. Atvykite į konsultaciją arba konsultuokitės nuotoliniu būdu iš ten, kur esate.
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   60 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Urolita
Telefonas: +37066675766
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
El. paštas info@urolita.lt
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys