Tinklapių kūrimo paslaugos Airijoje

Data:
2015-09-25 19:17:19
Skelbimas:
Jeigu Tavęs nėra internete - Tavęs nėra visai!

Reprezentuok save internete ir būk prieinamas tūkstančiams interneto vartotojų!

Dar niekada nebuvo taip paprasta įsigyti unikalią, specialiai Jums sukurtą ir Jūsų poreikiams pritaikytą interneto svetainę.

Sukaupę ilgametę patirtį internetinio marketingo ir programavimo srityse, didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums profesionalias bei patikimas tinklapių kūrimo, programavimo, grafinio dizaino bei maketavimo, vertimo, tekstų rašymo ir reklamos paslaugas už geriausią kainą rinkoje. Sujungę visų patirtis ir pastangas, Jums pasiūlysime visus verslo sprendimus vienoje vietoje.

Sukursime unikalų, Jūsų įmonės stilių ar veiklos sritį atitinkantį tinklapio dizainą, integruosime Jums reikalingas funkcijas, tokias kaip: užklausimo ar rezervacijos forma, paslaugų užsakymo ir mokėjimų generavimo, sutarčių pasirašymo, galeriją ir kitokias funkcijas palengvinančias Jūsų darbą ir pakeliančias Jūsų paslaugų kokybę.

Paslaugų paketo kaina: 260.00 €

Į kainą yra įskaičiuota viskas: konsultacija, poreikių išaiškinimas, unikalus tinklapio dizainas, svetainės talpinimas, domeno (vardo) registravimas, SEO optimizacija, neribotas el. pašto dėžučių skaičius, tinklapio priežiūra, Facebook ir kitų socialinių tinklų integracija, logotipo sukūrimas, vizitinės kortelės dizainas!

Esant poreikiui, parašome tekstus, taisome gramatines klaidas ir verčiame į kitas kalbas.

Nėra jokių papildomų ar mėnesinių mokesčių.

Konsultacija visais klausimais nemokama el. paštu: info@rnbmedia.com.

Daugiau informacijos ir mūsų darbų rasite apsilankę www.rnbmedia.lt.
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   260 EUR
Kontaktai:  
Vardas: RNBMedia
Telefonas: +37052141101
Miestas: Dublin
Šalis: Airija
El. paštas info@rnbmedia.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys