RIEBALŲ BEI CELIULITO ŠALINIMAS

Data:
2014-10-21 01:40:37
Skelbimas:
Ultralipo sistema

Efektyvus celiulito gydymas ir kūno formų modeliavimas naudojant radijo dažnio, ultragarso, vakumo, ir šilumos terapijos derinį. Procedūros metu radijo bangų skleidžiamas energijos kiekis virsta tam tikru šilumos kiekiu, kuris degina riebalinį audinį. Dėl to pagerinama audinių mikrocirkuliacija, sumažėja edema, pagerinamas odos stangrumas, suaktyvinami kur kas gilesni organizmo procesai - suaktyvėja enzimų veikla, skatinama kolageno ir elastino sintezė, pagerėja kraujotaka bei limfos apytaka, atpalaiduojami raumenys, raminama nervų sistema. Be ypatingos papildomos dietos aparatu perskirstomas riebalinis audinys, stimuliuojama medžiagų apykaita. Poveikis lyginamas su riebalų nusiurbimo operacija.
Ultralipo sistema- tai naujoji revoliucija, padedanti atsikratyti celiulito bet kuriame jo lygmenyje. Ši naujoji technologija naudoja fizinį kavitacijos veikimo principą, kurį nukreipia į riebalų sankaupas ir suskaldo jas. Suardyti riebalai be vargo pašalinami limfos. Ultralipo sistema veikia ANT odos paviršiaus klasikiniu ultragarsu, aprūpindama odą stangrumu, o kavitacinei procesai pasiekia celiulito ir adipozės būvimo vietas giliuosiuose sluoksniuose. Ultralipo švelniai ir saugiai gali pašalinti centimetrus nuo jūsų pilvo srities, sėdmenų, klubų , šlaunų be jokio vargo! Lyginant su kitais aparatais Ultralipo sistemos privalumas - klientas gali mėgautis savo įprastine veikla jau iškart po atliktos procedūros.
Proceduros trunka 1 valanda, atvykstu pas klijenta i namus.
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   50 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Ligita
Telefonas: 0894809237
Miestas: Dublin
Šalis: Airija
El. paštas l22l@one.lt
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys