Psichologo konsultacijos internetu

Data:
2014-08-12 17:51:11
Skelbimas:
Konsultavimas internetu (e-terapija) yra patogi, paprasta ir efektyvi. Jums galime pasiūlyti profesionalią psichologinę pagalbą į bet kurią pasaulio vietą. Konsultacijos vyksta Skype pagalba. Ir tai yra visiškai konfidencialu.

Galbūt susidūrėte su problemomis, kurias reikia spręsti, esate sutrikę, nusivylę? O galbūt ieškote nusiraminimo ir norite atgauti vidinę ramybę, tikitės paramos, pagalbos ir palaikymo? O gal jaučiatės visai neblogai ar gerai, bet vidinis balsas kužda, kad tai nėra ta laimė, kurios taip ieškojote. Nėra jokios gėdos, kad jūs norite jaustis kaip galima geriau, trokštate būti laimingi, aktyvūs, energingi ir motyvuoti. Jei susiduriate su šiais ar panašiais išgyvenimais, tuomet ieškote teisingu adresu.

Psichologas gali padėti geriau susivokti savyje, įveikti beviltiškumo, bejėgiškumo jausmus, spręsti tarpasmeninius konfliktus, efektyviau tvarkytis su stresu, geriau suprasti susiklosčiusią situaciją ir priimti sprendimą.

Smulkesnė informacija rasite mūsų tinklalapyje:

http://www.soulcuring.com/
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   30-35 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Ugnė Arlauskaitė
Telefonas: +37065524524
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
El. paštas support@soulcuring.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys