Elektroepiliacija – veido plaukelių šalinimas visam laikui!

Data:
2017-03-01 20:32:52
Skelbimas:
Elektroepiliacija - plaukelių šalinimas visam gyvenimui - www.plaukeliusalinimas.lt.
Elektroepiliacijos būdu plaukeliai pašalinami visam laikui ir nesvarbu kokios spalvos plaukelis ir oda, nes procedūros atliekamos naudojant plonus zondus, kurie įvedinėjami į kiekvieno plauko šaknį ir elektros impulsų pagalba suardomos plaukų šaknys ir folikulai, todėl po reikiamų procedūrų kiekio plaukeliai nebeturi galimybės ataugti.
Plaukeliai šalinami nuo įvairių kūno vietų: veido, rankų, pilvo, pečių, bikini, pažastų, kojų ir t.t Elektroepiliacija tai labiausiai paplitęs ir žinomas plaukelių nuo veido šalinimo būdas. Užsuk ir gauk nemokamą konsultaciją.
Salonas įsikūręs Eitminų g. 20 – 112, Vilniuje.
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje www.plaukeliusalinimas.lt

Profesionalios depiliacijos salonas siulo pasisalinti plaukelius visam gyvenimui. Pas mus neskausminga elektroepiliacija, depiliacija vasku ir kitos depiliacijos paslaugos.
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   99 EUR
Kontaktai:  
Vardas: PERU LT DEPILIACIJOS SALONAS
Telefonas: +37061188771
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
El. paštas peru.reikalai@gmail.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys