Visi patikimi vežėjai vienoje vietoje

Data:
2016-02-29 17:18:23
Skelbimas:
Kam vargti ieškant vežėjo per šimtus puslapių!? Mūsų vežėjai veža keleivius, krovinius, siuntas ir automobilius po visą Europą: Anglija, Danija, Vokietija, Norvegija, Švedija, Olandija, Belgija Ispanija, Prancūzija ir kitas Europos šalis!

www.vezejai.lt - čia patikimi vežėjai vienoje vietoje. Užsuk ir surask patikimą vežėją per 2 minutes. Visi mūsų vežėjai patvirtina: "Vežame kiekvieną dieną į visą Europa!"

- Atsiliepimai apie vežėjus
- Visos Europos ir Lietuvos kryptys
- Vežėjų specialieji pasiūlymai
- Paslaugų aprašymas
- Išvykimo datos
- Dispečerinės paslauga (dispečeris ieškos už Tave)
- Kontaktai.

Jei dar neįtikinome, įsitikink pats, užsuk www.vezejai.lt
Mūsų sistemoje esantys vežėjai veža iš daugumos Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Utena, Telšiai, Plungė, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė, Tauragė, Raseiniai, Elektrėnai, Kelmė, Palanga, Radviliškis, Garliava, Visaginas, Kretinga, Ignalina ir kiti miestai.
Mes garantuojame, kad kiekvienas pas mus esantis vežėjas yra patikimas ir leis Jums pasiimti protingą bagažo kiekį kelionės metu!

Važiuojame į visas Europos sostines ir ne tik! Pagrindinės kryptys, į kurias važiuoja mūsų vežėjai: Londonas (Kingslyn, Cambridge ir kiti populiariausi miestai), Paryžius, Briuselis, Berlynas, Oslas, Kopenhaga, Stokholmas, Madridas, Amsterdamas ir kiti miestai!

Naudokitės patogia mūsų sistemos paieška ir gaukite pačius geriausius pasiūlymus jau dabar!
Pilnas paslaugų paketas laukia Jūsų! Keleivių ir siuntinių pervežimas visoje Europoje!

Siuntos yra siunčiamos į daugumą Europos šalių: Anglija, Danija, Vokietija, Norvegija, Švedija, Olandija, Belgija, Ispanija ir kitas šalis!

Siuntos, keleiviai, kroviniai, automobiliai - visa tai rasite tik mūsų portale www.vezejai.lt!
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   0 LTL
Kontaktai:  
Telefonas: +37064447766
Miestas: Kaunas
Šalis: Airija
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys