VAIKAMS - organizmo normalų augimą ir vystymąsi, reabilitacijos po lūžio metu

Data:
2018-06-20 05:43:26
Skelbimas:
Kaulų lūžiai – viena dažniausių vaikų traumų, patiriamų mokykloje. Pasak specialistų, vaikų kaulai ne stipresnis, kaip įprasta manyti, o tiesiog elastingesni. Dėl to jie gali pakelti didesnį fizinį krūvį. Tačiau vaikai daugiau juda ir yra ne tokie atsargūs kaip suaugusieji, todėl jų kaulai taip pat dažnai lūžta. Tačiau yra amžius, kada vaikams kaulų lūžių rizika ypač padidėja – tai laikotarpis, kai jie auga. Paauglystės laikotarpiu didesnį dėmesį atžalų saugumui turėtų skirti ir tėvai: pasirūpinti, kad riedučiais ar dviračiu važinėjantys vaikai turėtų reikalingas apsaugos priemone ir t.t.

Camosten ™ (14 pck):
- stiprina kaulo audinį, lūžimo atvejais sąlygoja
greitesnį sugijimą;
- garantuoja vaiko organizmo normalų augimą ir
vystymąsi, rachito profilaktika;
- stiprina dantis;
- gerina nervinį raumenų pralaidumą;
- apsaugo nuo osteoporozės vystymosi.

Camosten™ - unikalus kompanijos Santegra® produktas, lengvai tirpstantis vandenyje arba sultyse bei greitai organizmo įsisavinamas. Kalcis, kartu su magniu, manganu ir vitaminu D, optimaliai aprūpina kaulų sistemą, pagerina dantų ir plaukų būklę. Kalcio įsisavinimas yra svarbiausias rodiklis, lyginant įvairias jo formas.
Kalcis gyvybiškai svarbus kaulų sistemos formavimui, taip pat sveikiems dantims ir dantenoms, siekiant išvengti kaulų audinio praradimo, susijusio su osteoporoze. Kalcis būtinas širdies- kraujotakos sistemos palaikymui, nervinių impulsų perdavimui, augimui ir raumenų susitraukimui, norint išvengti traukulių.
Ypač būtinas papildomas kalcio naudojimas moterims menopauzės metu, nes joms būdinga osteoporozės atsiradimo rizika. Tyrimai parodė, kad kalcio naudojimas sumažina moterų širdies-kraujagyslių susirgimų atsiradimų riziką menopauzės metu.

Vitamino D pagalba organizme vyksta kalcio ir fosforo – dviejų mikroelementų, ypač reikalingų raumenų susitraukimui ir stipraus kaulinio audinio formavimui, pasisavinimas. Vitaminas D padeda išvengti rachito, padidina organizmo pasipriešinimą .

Magnis yra svarbus žmogaus organizmui mineralas, turintis plataus spektro biologinių funkcijų. Magnis aktyvuoja daugiau kaip 300 fermentų organizme, atlieka svarbų vaidmenį, išsaugojant kaulų sistemos sveikatą, didinant kalcio įsisavinimą, yra osteoporozės profilaktinė priemonė. Magnis žinomas kaip „ antistresinis“ mineralas: sumažinam nervinę ir raumenų įtampą. Magnis kartu su kalciu reguliuoja nervinį ir raumenų tonusą.

Manganas būtinas kaulų, kremzlių ir odos formavimui. Manganas dalyvauja angliavandenių, baltymų ir riebalų metabolizmo procese, yra antioksidantas, apsaugantis organizmą nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio.

Santegra® Camosten™ naujo produkto privalumas - jo sudėtyje nėra cukraus, kas suteikia galimybę rekomenduoti ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu bei visiems tiems, kurie laikosi sveikos mitybos principų ir riboja kasdieninį cukraus naudojimą.

SUDĖTIS: (Viename pakelyje -6.6 g) : vitaminas D3 (cholekalciferiolio forma) – 80 ME, kalcis (kalcio citrato ir fosfato dikalcio forma) - 500.0 mg, magnis (magnio citrato forma) – 200.0 mg, manganas ( mangano gliukonato forma) – 0.2 mg.

INDIKACIJOS: Produktas naudojamas kaulinio audinio ir dantų formavimui ir stiprinimui, esant kalcio deficitui, rachito profilaktikai, kaulų lūžių, karieso, priešmenstruacinio sindromo, nėštumo, laktacijos, menopauzės metu (osteoporozės profilaktikai).

NAUDOJIMAS: Kruopščiai išmaišykite 1 pakelio turinį stiklinėje vandens ar sulčių (200 ml), išgerkite lėtai. Naudoti vieną kartą per dieną. PAKUOTĖ: Milteliai pakelyje (14 vienetai).

www.sveikatashop.lt

DRAUGAUKIME: https://www.facebook.com/sveikatashop
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   16 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Alla
Telefonas: +37061217997
Miestas: Klaipeda
Šalis: Airija
El. paštas allapapildai@gmail.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys