Imunoglobulinas IMUNITETUI stiprinti - Gemalon ™ 500, Santegra USA

Data:
2018-06-20 05:41:57
Skelbimas:
Stresas, bloga mityba, medikamentinis gydymas, padidintas fizinis krūvis, senyvas amžius – visi šie faktoriai sumažina žmogaus imuninę sistemą, tokiu būdu tampama lengvu daugelio ligų grobiu. Imunitetas (Imunitas – išvertus iš lotynų kalbos reiškia laisvas) - tai organizmo galimybė apsisaugoti nuo svetimų ląstelių.
Efektyvi organizmo apsauga daugeliu atvejų priklauso nuo antikūnių kiekio (sinonimas - imunoglobulinas), kuriuos organizmas gamina kaip atsakomąją reakciją į svetimkūnius – antigenus, patenkančius į organizmą įvairias keliais. Imunoglobulinas yra labai svarbus efektyviai organizmo apsaugai, jo koncentracija yra pagrindinis imuninės sistemos sveikatos rodiklis. Nusilpusi imuninė sistema gamina mažai imunoglobulino, tuo pačiu sukeldami riziką organizmui. Antikūniai yra specifiniai kiekvienam konkrečiam antigenui, ir jų tikslas – išnaikinti svetimkūnius.
Kompanijos Santegra ™ produktas Gemalon™ 500 – unikalus patentuotas baltymų izoliatas, natūralus imunoglobulino ir kitų imunoproteinų šaltinis, sukurtas organizmo imuninės sistemos išsaugojimui ir sustiprinimui.

Gemalon ™ 500 (60):
- saugo ir stiprina organizmo imuninę sistemą;
- normalizuoja žarnyno mikroflorą;
- stabdo patogeninių mikroorganizmų augimą;
- skatina audinių regeneraciją.

Gemalon™ 500 sudėtyje yra tokių baltymų (imunoglobulinų) izoliato kaip ir karvių piene, tik 2,5 kartus aukštesnės koncentracijos. Gemalon™ 500 sudėtyje neturi antibiotikų ir sintetinių hormonų, prisotintų riebalų, laktozės ir kazeino, kas ypatingai vertinga šiame produkte žmonėms, kurie netoleruoja pieno produktų.

Šiuolaikiniame pasaulyje, pastoviai augant patogeninių bakterijų kiekiui, imuninės sistemos palaikymas natūralios ir saugios priemonės Gemalon™ 500 pagalba yra stiprios sveikatos ilgus metus garantas..

SUDĖTIS (vienoje tabletėje): imunoglobulinas IgG (iš 45% imunoglobulino koncentrato) – 250 mg.

INDIKACIJOS: imuniteto susilpnėjimas, būsena po ligų ir patirtų operacijų, žarnyno mikrofloros sutrikimas, infekcinių susirgimų profilaktika, ypač nėštumo metu.

KONTRINDIKACIJOS: individualus netoleravimas.
NAUDOJIMAS: imuninės sistemos apsaugai : po 2 tabletes per dieną, sukramtant ir užsigeriant stikline vandens. Atsiradus pirmiems imuninės sistemos susilpnėjimo požymiams – po 2 tabletes 2-3 kartus per dieną, mažiausiai 3 dienas.
PAKUOTĖ: 60 kramtomų tablečių.

www.sveikatashop.lt

DRAUGAUKIME: https://www.facebook.com/sveikatashop
Ypatumai:  
Nuotraukos:
Kaina:  
Siūlau už   27 EUR
Kontaktai:  
Vardas: Alla
Telefonas: +37061217997
Miestas: Klaipeda
Šalis: Airija
El. paštas allapapildai@gmail.com
   

 

Airijos skelbimai, naujienos. Anglijos skelbimai. Darbas Airijoje ir Anglijoje. Automobiliai, nuoma, kompiuteriai, audio video, lėktuvų bilietai.Skelbimai, nemokami skelbimai, skelbimai airijoje, skelbimai anglijoje, perku, praduodu, namai, nuoma, kompiuteriai, darbas, pazintys